Urodziny w stylu piłkarskim sprawdzą się jako pomysł dla małego sportowca. Ale i większym fanom piłki nożnej spodobają się piłkarskie dekoracje, zwłaszcza jeśli impreza połączona jest z oglądaniem meczu ich ulubionej drużyny. Dziś przedstawię Wam realizację ósmych urodzin małego piłkarza. Impreza była dla towarzystwa mieszanego – dorosłych i dzieci.

Wystrój wnętrza

       Na stołach rozłożone zostały piłkarskie, jednorazowe obrusy. Na talerzach położono złożone w koszulki serwetki. Jednorazowe talerzyki przeznaczone były do tortu. To dobry pomysł, by wykorzystać piłkarskie wzory, które oferują nam producenci talerzyków, a jednocześnie ułatwić sobie sprawy organizacyjne. Tort z kremem nie brudzi zastawy i gospodyni nie musi wymieniać talerzy :) Do wykonania wizytówek i rozłożenia ich na miejscach dla gości, zaangażowano młodego jubilata. To dobry pomysł, by zająć starsze dziecko jakimś konkretnym zadaniem. Dzięki temu czuje się ono prawdziwym organizatorem imprezy :)

      Pomieszczenie, w którym odbywała się impreza, udekorowano w piłkarskim stylu. Czasem nawet mały detal, jak powieszenie na oknie piłkarskich piłek, tworzy atmosferę.

     Kiedy ogranicza nas przestrzeń, warto przygotować z boku stolik z przekąskami. Dzięki temu przysmaki będą w zasięgu ręki gości podczas całej imprezy. Służyć może nam także jako stolik na czyste szklanki i kieliszki, a kiedy przygotowujemy imprezę dla dorosłych - jako barek.

      Wpisując się w trendy przygotowaliśmy butelki, wzorowane na takie "do mleka", i wykorzystaliśmy je zamiast szklanek.

 

Menu

W zależności od naszych upodobań i możliwości, Menu na przyjecie będzie różne. Bez względu na to, czy to impreza dla dziecka, czy dla dorosłych fanów piłki, zawsze dobrze sprawdzają się przekąski. Jeśli zadamy sobie trochę trudu, by nawiązywały do piłkarskiego motywu, nasi goście na pewno to docenią.

impreza piłkarska

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *